Web Experience - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Register
ca: Registra

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Types
ca: Tipus

en: Core
ca: Nucli

en: Theme
ca: Tema

en: Files
ca: Fitxers

en: Not found
ca: No trobat

en: Medium
ca: Mitjana

en: email
ca: correu

en: Profile
ca: Perfil

en: Long
ca: Llarg

en: Short
ca: Curt

en: Themes
ca: Temes

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: Account settings
ca: Paràmetres del compte

en: About
ca: Detalls

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Search is currently disabled
ca: La cerca està inhabilitada
