Web Experience - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Types
bo: རིགས

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Base
bo: གཞི

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Long
bo: རྒྱས་པ

en: Short
bo: བསྡུས་པ

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན
