Web Experience - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Types
ur: اقسام

en: Core
ur: کور

en: URL
ur: یو آر ایل
