Web Experience - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Register
et: Registreeru

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: Types
et: Tüübid

en: Core
et: Tuum

en: Theme
et: Teema

en: Files
et: Failid

en: Not found
et: Ei leitud

en: Medium
et: Keskmine

en: Base
et: Baas

en: Profile
et: Profiil

en: Long
et: Pikk

en: Short
et: Lühike

en: Themes
et: Teemad

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Account settings
et: Konto sätted

en: About
et: Programmist

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Search is currently disabled
et: Otsing on hetkel välja lülitatud
