Web Experience - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Types
ug: تىپلار

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Base
ug: ئاساس

en: Long
ug: ئۇزۇن

en: Short
ug: قىسقا

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: Account settings
ug: ھېسابات تەڭشىگى

en: About
ug: ھەققىدە
