Web Experience - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Types
az: Tiplər

en: Core
az: Nüvə

en: Theme
az: Tema

en: Files
az: Fayllar

en: Medium
az: Orta

en: Themes
az: Mövzular

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri

en: About
az: Haqqında

en: Search is currently disabled
az: Axtarış hazırda deaktivdir
