Web Experience - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Register
hr: Registriraj se

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Types
hr: Vrste

en: Core
hr: Jezgra

en: Theme
hr: Tema

en: Files
hr: Datoteke

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Medium
hr: Srednji

en: Profile
hr: Profil

en: Long
hr: Dugački

en: Short
hr: Kratki

en: Themes
hr: Predlošci

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: About
hr: Opis

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
