Web Experience - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Long
lo: ຍາວ

en: Short
lo: ສັ້ນ

en: Enter the terms you wish to search for.
lo: ຂຽນຄຳສັບທີ່ທ່ານຕ້ອງການຄົ້ນຫາ
