Web Experience - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Register
nl: Registreren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: Types
nl: Soorten

en: Core
nl: Kern

en: Theme
nl: Thema

en: Files
nl: Bestanden

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Date Modified
nl: Datum Aangepast

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: email
nl: e-mail

en: Base
nl: Basis

en: Profile
nl: Profiel

en: Long
nl: Lang

en: Short
nl: Kort

en: Themes
nl: Thema's

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: About
nl: Over

en: Sign out
nl: Uitloggen

en: facebook
nl: Facebook

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Sign in
nl: Inloggen

en: User Account
nl: Gebruikersaccount

en: Tweet limit
nl: Tweet-limiet

en: Search is currently disabled
nl: Zoeken is momenteel uitgeschakeld

en: Signed in as
nl: Ingelogd als
