Web Experience - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Register
gu: નોંધણી

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Long
gu: લાંબુ

en: Short
gu: ટૂંકુ

en: About
gu: વિશે
