Web Experience - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Register
sl: Registracija

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Types
sl: Tipi

en: Core
sl: Jedro

en: Theme
sl: Tema

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Medium
sl: Srednja

en: email
sl: e-naslov

en: Profile
sl: Profil

en: Themes
sl: Teme

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Account settings
sl: Nastavitve računa

en: About
sl: O modulu
