Web Experience - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Register
pl: Rejestracja

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Types
pl: Typy

en: Core
pl: Rdzeń

en: Theme
pl: Skórka

en: Files
pl: Pliki

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Date Modified
pl: Data modyfikacji

en: Tiny
pl: Bardzo małe

en: Medium
pl: Średnie

en: email
pl: e-mail

en: Base
pl: Podstawa

en: Profile
pl: Profil

en: Long
pl: Długa

en: Short
pl: Krótka

en: Themes
pl: Skórki

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: About
pl: O stronie

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Sign in
pl: Wpisz się

en: Search is currently disabled
pl: Wyszukiwanie jest obecnie wyłączone
