Web Experience - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: Types
os: Типтæ

en: Core
os: Астæумагъз
