Web Experience - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Search
mg: Karoka

en: Medium
mg: Antonony

en: Long
mg: Lava

en: Short
mg: Fohy

en: Enter the terms you wish to search for.
mg: Ampidiro ireo teny tianao karohana.

en: Account settings
mg: Ny mombamomban'ny kaonty
