Web Experience - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Theme
mn: Загвар

en: Files
mn: Файлууд

en: Medium
mn: Дундаж

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Short
mn: Богино

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Account settings
mn: Бүртгэлийн тохиргоо

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
