Web Experience - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Register
ne: दर्ता

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Types
ne: प्रकार

en: URL
ne: यूआरएल

en: Medium
ne: माध्यम

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Long
ne: लामो

en: Short
ne: छोटो

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स

en: About
ne: बारेमा
