Web Experience - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Register
sk: Registrovať

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Types
sk: Typy

en: Core
sk: Jadro

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Files
sk: Súbory

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Medium
sk: Stredná

en: Profile
sk: Profil

en: Long
sk: Dlhý

en: Short
sk: Krátky

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu

en: About
sk: Informácie o

en: Search website
sk: Prehľadávať webovú lokalitu

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
