Web Experience - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Register
el: Εγγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Types
el: Τύποι

en: Core
el: Πυρήνας

en: Theme
el: Θέμα

en: Files
el: Αρχεία

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Medium
el: Μέσο

en: Profile
el: Προφίλ

en: Long
el: Μεγάλο

en: Short
el: Σύντομο

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: About
el: Περί

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
