Web Experience - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Types
fi: Tyypit

en: Core
fi: Ydin

en: Theme
fi: Teema

en: Files
fi: Tiedostot

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Medium
fi: Keskiverto

en: email
fi: sähköpostiosoite

en: Base
fi: Ydin

en: Profile
fi: Profiili

en: Long
fi: Pitkä

en: Short
fi: Lyhyt

en: Themes
fi: Teemat

en: Enter the terms you wish to search for.
fi: Kirjoita haluamasi hakusanat.

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Sign in
fi: Kirjaudu sisään

en: Tweet limit
fi: Twiittien määrä

en: Search is currently disabled
fi: Haku on tällä hetkellä pois käytöstä
