Web Experience - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Register
gl: Rexistrar

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Types
gl: Tipos

en: Core
gl: Núcleo

en: Theme
gl: Tema

en: Files
gl: Ficheiros

en: Not found
gl: Non atopada

en: Medium
gl: Medio

en: email
gl: correo electrónico

en: Profile
gl: Perfil

en: Long
gl: Longo

en: Short
gl: Curto

en: Themes
gl: Temas

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: About
gl: Información

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas
