Web Experience - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: Types
hu: Típusok

en: Core
hu: Alaprendszer

en: URL
hu: Webcím

en: Theme
hu: Smink

en: Files
hu: Fájlok

en: Not found
hu: Nem található

en: Medium
hu: Közepes

en: email
hu: e-mail

en: Base
hu: Alap

en: Profile
hu: Profil

en: Long
hu: Hosszú

en: Short
hu: Rövid

en: Themes
hu: Sminkek

en: Enter the terms you wish to search for.
hu: A keresendő kifejezések megadása.

en: Account settings
hu: Fiókbeállítások

en: About
hu: Leírás

en: Minimized
hu: Tömörített

en: Sign out
hu: Kijelentkezés

en: facebook
hu: Facebook

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Sign in
hu: Bejelentkezés

en: CSS files
hu: CSS fájlok

en: User Account
hu: Felhasználói fiók

en: Twitter user name: @
hu: Twitter felhasználónév: @

en: Activate on specific themes
hu: Aktiválás meghatározott sminkekben

en: All themes except those listed
hu: Minden smink, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed themes
hu: Csak a listában szereplő sminkekben

en: Specify in which themes you wish the library to load.
hu: Melyik smink használatakor legyen betöltve a könyvtár.

en: Use minimized libraries (Production)
hu: Tömörített könyvtárak használata (Éles)

en: Themes Visibility
hu: Sminkek láthatósága

en: Search is currently disabled
hu: A keresés jelenleg le van tiltva

en: Files Settings
hu: Fájlok beállításai

en: Javascript files
hu: Javascript fájlok

en: Theme Visibility
hu: Smink láthatóság

en: URL Visibility
hu: Webcím láthatóság

en: Activate on specific URLs
hu: Aktiválás meghatározott webcímek esetén
