Web Experience - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: Enter the terms you wish to search for.
th: ใส่คำที่คุณต้องการค้นหา

en: Account settings
th: ตั้งค่าบัญชีผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
