Web Experience - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Register
vi: Đăng ký

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Types
vi: Các kiểu

en: Core
vi: Nhân

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Files
vi: Các tập tin

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Date Modified
vi: Ngày sửa đổi

en: Medium
vi: Vừa

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Long
vi: Dài

en: Short
vi: Ngắn

en: Themes
vi: Sắc thái

en: Enter the terms you wish to search for.
vi: Nhập điều kiện tìm kiếm.

en: Account settings
vi: Thiết lập tài khoản

en: About
vi: Giới thiệu

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây
