Web Experience - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Types
be: Тыпы

en: Core
be: Ядро

en: URL
be: Спасылка

en: Theme
be: Тэма

en: Files
be: Файлы

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Medium
be: Сярэдні

en: Profile
be: Профіль

en: Long
be: Доўгі

en: Short
be: Сціслы

en: Themes
be: Тэмы

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.

en: Account settings
be: Налады рахункаў

en: About
be: Аб

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі
