Web Experience - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Long
bn: বড়

en: Short
bn: ছোট

en: Account settings
bn: একাউন্ট সেটিংস

en: About
bn: সম্পর্কে
