Web Experience - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Register
jv: Ndaftar

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: Types
jv: Tipe

en: Core
jv: Inti

en: Theme
jv: Tema

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Medium
jv: Sedheng

en: Profile
jv: Profil

en: Long
jv: Dawa

en: Short
jv: Cendhek

en: Themes
jv: Téma

en: Enter the terms you wish to search for.
jv: Ketiknā tetembungan sing arep digoléki.

en: Account settings
jv: Pangaturan akun

en: About
jv: Ngenani

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
