Web Experience - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Long
my: ရှည်ရှည်

en: Short
my: တိုတို

en: Enter the terms you wish to search for.
my: ရှာလိုသည့် စာလုံးများကို ထည့်ပါ

en: Account settings
my: ကိုယ်ရေးအချက်အလက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
