Web Experience - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Search
hi: खोज

en: Types
hi: प्रकार

en: Core
hi: कोर

en: URL
hi: यूआरएल

en: Theme
hi: थीम

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Date Modified
hi: संशोधित तारीख

en: Medium
hi: माध्यम

en: email
hi: ईमेल

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Long
hi: लंबा

en: Short
hi: छोटा

en: Themes
hi: थीम ( शैली )

en: Enter the terms you wish to search for.
hi: आप जिसकी खोज करना चाहते हैं वह शब्द दर्ज करें .

en: Account settings
hi: खाता संचालन

en: About
hi: के बारे में
