Web Experience - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Register
es: Registro

en: Enabled
es: Activado

en: Search
es: Buscar

en: Types
es: Tipos

en: Core
es: Núcleo

en: Theme
es: Tema

en: Files
es: Archivos

en: Not found
es: No encontrado

en: Date Modified
es: Fecha de modificación

en: Medium
es: Medio

en: email
es: correo electrónico

en: Base
es: Básico

en: Profile
es: Perfil

en: Long
es: Largo

en: Short
es: Corto

en: Themes
es: Temas

en: Enter the terms you wish to search for.
es: Escriba lo que quiere buscar.

en: Account settings
es: Configuración de la cuenta

en: About
es: Acerca de

en: Minimized
es: Minimizado

en: Sign out
es: Salir

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas

en: Sign in
es: Registrarse

en: Date modified:
es: Fecha modificada:

en: Search is currently disabled
es: La búsqueda esta desactivada
