Web Experience - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Register
uk: Реєстрація

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Types
uk: Типи

en: Core
uk: Ядро

en: URL
uk: URL-адреса

en: Theme
uk: Тема

en: Files
uk: Файли

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Date Modified
uk: Дата зміни

en: Tiny
uk: Крихітний

en: Medium
uk: Середній

en: email
uk: електронна пошта

en: Base
uk: Основа

en: Profile
uk: Профіль

en: Long
uk: Довгий

en: Short
uk: Короткий

en: Themes
uk: Теми

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: About
uk: Про модуль

en: Minimized
uk: Мінімізація

en: Sign out
uk: Вийти

en: twitter
uk: твітер

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Sign in
uk: Увійти

en: CSS files
uk: Файли CSS

en: Activate on specific themes
uk: Активувати на певних темах

en: All themes except those listed
uk: Всі теми, окрім зазначених

en: Only the listed themes
uk: Лише зазначені теми

en: Specify in which themes you wish the library to load.
uk: Вкажіть теми, на яких потрібно завантажувати бібліотеку.

en: Themes Visibility
uk: Видимість тем

en: Search is currently disabled
uk: Пошук наразі вимкнено

en: Files Settings
uk: Налаштування файлів

en: Javascript files
uk: Файли Javascript

en: Theme Visibility
uk: Видимість теми

en: URL Visibility
uk: Видимість URL

en: Activate on specific URLs
uk: Активувати на певних URL-адресах
