Web Experience - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Types
bg: Типове

en: Core
bg: Ядро

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Medium
bg: Среда

en: email
bg: Ел. поща

en: Profile
bg: Профил

en: Themes
bg: Теми

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта
