Web Experience - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Register
he: הרשמה

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Types
he: סוגים

en: Core
he: ליבה

en: URL
he: כתובת URL

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Files
he: קבצים

en: Not found
he: לא נמצא

en: Medium
he: בינוני

en: email
he: דוא"ל

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Long
he: ארוך

en: Short
he: קצר

en: Themes
he: עיצובים

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: About
he: אודות

en: twitter
he: טוויטר

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Sign in
he: כניסה
