Web Experience - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Core
km: សំខាន់

en: Files
km: ឯកសារ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Long
km: វែង

en: Short
km: ខ្លី

en: Themes
km: ស្បែក

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។

en: Account settings
km: ការ​កំណត់​គណនី

en: About
km: អំពី

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ
