Web Experience - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Date Modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಿದ ದಿನಾಂಕ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Base
kn: ಮೂಲ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Short
kn: ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
