Web Experience - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Register
pt: Registro

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Search
pt: Buscar

en: Types
pt: Tipos

en: Theme
pt: Tema

en: Files
pt: Arquivos

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Medium
pt: Médio

en: Profile
pt: Perfil

en: Long
pt: Longo

en: Short
pt: Curto

en: Themes
pt: Temas

en: Account settings
pt: Opções da conta

en: About
pt: Sobre

en: Sign out
pt: Sair

en: All pages except those listed
pt: Todas as páginas, exceto as listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas

en: Sign in
pt: Autenticar-se

en: Search is currently disabled
pt: A busca está atualmente desativada
