Web Experience - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Register
ar: التسجيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: Types
ar: الأنواع

en: Core
ar: النواة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Theme
ar: حلة

en: Files
ar: الملفات

en: Not found
ar: غير موجود

en: Medium
ar: متوسط

en: email
ar: بريد إلكتروني

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Long
ar: طويل

en: Short
ar: قصير

en: Themes
ar: الحلل

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب

en: About
ar: حول

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة
