Web Experience - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Register
ro: Înscriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: Types
ro: Tipuri

en: Core
ro: Nucleu

en: Theme
ro: Temă

en: Files
ro: Fișiere

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Medium
ro: Mediu

en: Profile
ro: Profil

en: Long
ro: Lung

en: Short
ro: Scurt

en: Themes
ro: Teme

en: Account settings
ro: Setări de cont

en: About
ro: Despre

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Search is currently disabled
ro: Căutarea este momentan dezactivată
