Web Experience - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Register
tr: Kaydol

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: Types
tr: Tipler

en: Core
tr: Çekirdek

en: Theme
tr: Tema

en: Files
tr: Dosyalar

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Medium
tr: Orta

en: email
tr: e-posta

en: Base
tr: Temel

en: Profile
tr: Profil

en: Long
tr: Uzun

en: Short
tr: Kısa

en: Themes
tr: Temalar

en: Account settings
tr: Hesap ayarları

en: About
tr: Hakkında

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar

en: Search is currently disabled
tr: Arama şu anda devre dışı
