Web Experience - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Enabled
fa: فعال

en: Search
fa: جستجو

en: Types
fa: انواع

en: Core
fa: هسته

en: URL
fa: نشانی

en: Theme
fa: پوسته

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Medium
fa: متوسط

en: email
fa: پست الکترونیکی

en: Profile
fa: نمایه

en: Long
fa: طولانی

en: Short
fa: کوتاه

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: About
fa: درباره

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.
