Web Experience - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Types
lv: Veidi

en: Core
lv: Kodols

en: Theme
lv: Tēma

en: Files
lv: Faili

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Medium
lv: Vidējs

en: email
lv: epasts

en: Profile
lv: Profils

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: Themes
lv: Tēmas

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi

en: About
lv: Par

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Search is currently disabled
lv: Meklēšana pašlaik ir atspējota
