Web Experience - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Register
ja: 登録

en: Enabled
ja: 有効

en: Search
ja: 検索

en: Types
ja: タイプ

en: Core
ja: コア

en: Theme
ja: テーマ

en: Files
ja: ファイル

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Medium
ja: 中程度

en: email
ja: メール

en: Profile
ja: プロフィール

en: Long
ja: 長い

en: Short
ja: 短い

en: Themes
ja: テーマ

en: Account settings
ja: アカウントの設定

en: About
ja: アバウト

en: Sign out
ja: サインアウト

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ

en: Sign in
ja: サインイン

en: Search is currently disabled
ja: 検索は現在無効です
