Web Experience - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Register
is: Nýskráning

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Types
is: Tegundir

en: Core
is: Kjarni

en: URL
is: vefslóð

en: Theme
is: Þema

en: Files
is: Skrár

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Date Modified
is: Dags breytt

en: Medium
is: Miðlungs

en: email
is: netfang

en: Long
is: Langt

en: Short
is: Stutt

en: About
is: Um
