Web Experience - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: Account settings
dz: རྩིས་ཐོའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་
