Web Experience - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Types
oc: Tipes

en: Core
oc: Còr

en: Theme
oc: Tèma

en: Files
oc: Fichièrs

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Medium
oc: Mejan

en: email
oc: corrièr electronic

en: Base
oc: Basa

en: Profile
oc: Perfil

en: Short
oc: Cort

en: Themes
oc: Tèmas

en: Account settings
oc: Paramètres de compte

en: About
oc: A prepaus

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas
