Web Experience - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Register
lt: Registruotis

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Types
lt: Tipai

en: Core
lt: Branduolys

en: Theme
lt: Tema

en: Files
lt: Failai

en: Not found
lt: Nerasta

en: Medium
lt: Vidutinis

en: email
lt: el. paštas

en: Profile
lt: Profilis

en: Long
lt: Ilgas

en: Short
lt: Trumpas

en: Themes
lt: Temos

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: About
lt: Apie

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
