Web Experience - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները
