Web Experience - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Core
ku: ناوکە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Long
ku: درێژ

en: Short
ku: کورت

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Account settings
ku: سازکاریی هەژمار

en: About
ku: دەربارە

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
