Wysiwyg API template plugin (3.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Weight
hr: Težina

en: Template
hr: Predložak

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Edit template
hr: Uredi predložak
