Wysiwyg API template plugin (8.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: Template
sk: Šablóna

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
