Wysiwyg API template plugin (8.x-2.0-rc1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Template
tr: Şablon

en: Add template
tr: Şablon ekle

en: Delete template
tr: Şablonu sil

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?
